BA (Hons) Projektowanie Graficzne

Interactive Design Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

BA (Hons) Projektowanie Graficzne

Interactive Design Institute

Na tym praktycznym, opartym na projektach szkoleniu, w pełni akredytowanym przez University of Hertfordshire i dostarczanym online przez Interactive Design Institute (IDI), rozwiniesz swoje umiejętności projektowe i znajomość współczesnego przemysłu graficznego. Zrobisz to za pomocą kombinacji nowoczesnych i tradycyjnych technik i będzie zachęcany przez twoich nauczycieli do eksperymentowania z nowymi metodami i mediami. Twój specjalista-opiekun zaproponuje ci indywidualne poradnictwo we własnym, bezpiecznym studiu internetowym zlokalizowanym na stronie internetowej badania, IDI-Study. IDI-Study to także miejsce, w którym przesyłasz pracę do oceny i omawiasz działania ze swoimi rówieśnikami.

Co obejmuje kurs?

W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę branżową, która zwiększy Twoje umiejętności i przygotuje Cię do kariery w branżach kreatywnych po ukończeniu studiów. Nauczyciele asynchroniczni otrzymają od naszych opiekunów tematycznych i rozwiną odpowiednie umiejętności projektowe, które zapewnią ci przewagę na wysoce konkurencyjnym rynku pracy. Na kursie graficznym BA (z wyróżnieniem):

  • Naucz się rozwiązywać problemy wizualne w profesjonalny sposób poprzez dyskusję, prezentację i twórcze myślenie
  • Zaangażuj się w specyficzne dla branży działania związane z pracą, zachęcając Cię do rozwijania odpowiednich umiejętności przydatnych w branży projektowania graficznego
  • Stwórz indywidualne, kreatywne podejście do swojej pracy i zbuduj portfolio, które pokazuje zarówno umiejętności, jak i wszechstronną znajomość branży projektowania graficznego
  • Przygotuj się do briefingu branżowego, aby dowiedzieć się, jak wynegocjować profesjonalną pracę i zyskać wiarę w swoje umiejętności, które pozwolą Ci odpowiednio wykorzystać swoje umiejętności jako projektanta

Kurs online BA (Hons) Graphic Design został starannie przystosowany do dostarczania online. Zapewnimy Ci nieograniczone wsparcie w tworzeniu wyróżniającej się praktyki, która jest odpowiednia dla twoich zainteresowań i ambicji.

Studiowanie grafiki online za pomocą IDI

Podczas nauki w trybie online z IDI będziesz musiał wypełnić szereg działań online, które skupią się na rozwijaniu wiedzy i umiejętności, które będą potrzebne, aby zostać profesjonalnym grafikiem. Dyskusje grupowe z rówieśnikami na forach będą również odbywać się regularnie na stronie internetowej badania, IDI-Study, a będziesz zachęcany do korzystania z nich w celu omówienia swojej pracy z grupą rówieśniczą iz nauczycielami. Poza indywidualnym kontaktem z nauczycielami możesz również skontaktować się z obsługą IDI od 9 do 5, od poniedziałku do piątku. Będziemy w stanie udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Twoich studiów, a nasz zespół pomocy technicznej będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych.

Rozpocznij terminy

Istnieją 3 daty rozpoczęcia w roku w lutym, czerwcu i październiku. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

BA (Hons) Wymagania dotyczące graficznego projektowania wejść

Wnioskodawcy z Wielkiej Brytanii Dla wnioskodawców z Wielkiej Brytanii wymagamy albo 96 punktów UCAS z GCE A Levels (lub odpowiednika), w tym przedmiotów związanych z sztuką, oraz języka angielskiego i matematyki w klasie 4 lub wyższej (klasa C i D lub wyższa, jeśli przed 2015 r.), lub odpowiedni poziom lub równoważne umiejętności i doświadczenie. Międzynarodowi kandydaci, zwykle ukończyli Państwo kurs przygotowujący do sztuk wizualnych, który może być Foundation lub równoważny kurs prowadzący do uzyskania krajowego dyplomu / certyfikatu BTEC lub równoważnego międzynarodowego dyplomu. Język angielski Wszyscy kandydaci z krajów nie anglojęzycznych muszą przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Wymagane jest jedno z następujących kwalifikacji (lub równoważny):

  • Stopień AC w ​​języku angielskim w GSCE
  • IELTS 6.0 (z nie mniej niż 5,5 w dowolnym paśmie)
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 5, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 15, 2018
Duration
Czas trwania
4 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
4,500 GBP
standardowe opłaty za kurs na rok
Information
Deadline
Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Paźdz. 15, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 15, 2018
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą