BA (Hons) Biznes i zarządzanie

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

BA (Hons) Biznes i zarządzanie

Nasz stopień Business and Management Bachelors online umożliwia studentom rozwijanie wiedzy, umiejętności i zrozumienia strategicznego i międzynarodowego wymiaru biznesu i zarządzania. Kurs zapewni ci wiedzę niezbędną do krytycznej oceny modeli biznesowych i koncepcji oraz zastosowania ich w rzeczywistych sytuacjach.

Po co studiować ten temat?

Studia BA (z wyróżnieniem) Biznes i zarządzanie przygotują Cię do szerokiego zakresu kariery, gdy będziesz rozwijać znajomość rynków, zachowań klientów, strategii korporacyjnej i zarządzania projektami. Istnieją możliwości współpracy z pracodawcami w sektorze prywatnym, publicznym i wolontariackim, nie wspominając o możliwości prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jeśli pracujesz już w wybranej dziedzinie i chcesz rozwinąć swoją karierę, kurs obejmuje elastyczne opcje, które umożliwiają specjalizację w dziedzinie studiów biznesowych, na przykład komunikacji marketingowej lub finansów przedsiębiorstwa.

Metody nauczania i styl

W przeciwieństwie do tradycyjnego środowiska uniwersyteckiego nasze kursy online wykorzystują wirtualne środowisko nauczania. System jest zaprojektowany do śledzenia i zarządzania procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych, gdziekolwiek jesteś.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Studiowanie odbywa się w całości w trybie online, a program studiów może pasować do Twojej pracy i osobistych zobowiązań.

Jesteś wspierany przez cały kurs biznesowy i zarządzania przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem.

Metody oceny

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Zadania w zakresie biznesu i zarządzania oparte są na doświadczeniach z prawdziwego życia i są oceniane przez opiekunów na bieżąco.

Zawsze będziesz świadomy swojej aktualnej oceny wstępnej od samego początku programu, co pozwoli ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badania i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy.

Uważamy, że ta przejrzystość zapewnia informacje potrzebne do optymalnego wykorzystania kursu. Osiągamy to poprzez:

  • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej;
  • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że książka ocen jest zawsze aktualna;
  • ocenianie pracy w całym module zamiast oczekiwania na egzaminy na koniec roku;
  • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia;
  • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny.

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, używamy sprawdzonego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu. Po pomyślnym ukończeniu studiów licencjackich w biznesie i zarządzaniu, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia studiów na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Miejsca docelowe kariery

Stopień biznesowy i menedżerski zapewni Ci szeroki zakres umiejętności, dzięki czemu będziesz bardzo ceniony przez pracodawców z różnych branż i zawodów.

Dogłębne zrozumienie, jakie nasi absolwenci uzyskują w swoich badaniach, doprowadziło do kariery w takich obszarach, jak doradztwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie operacyjne, marketing, finanse i księgowość, a także ogólne zarządzanie.

Wymagania wstępne

Mamy elastyczne wymagania wstępne, które uwzględniają zarówno twoje akademickie i zawodowe doświadczenie, jak i twoją motywację do prowadzenia kursu. Na nasz program studiów licencjackich i menedżerskich BA (Hons) są dwie trasy wejściowe:

1 - Academic Entry Route

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu akademickiego do naszego programu studiów licencjackich (z wyróżnieniem), musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

  • Dwa poziomy A lub równoważne; plus
  • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.0 lub odpowiednik.
  • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

2 - Trasa doświadczenia zawodowego

Zdajemy sobie sprawę, że możesz zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów i że wcześniejsze osiągnięcia w nauce nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. Dlatego jeśli nie spełniasz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej trasy Doświadczenia zawodowe.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

Studenci przyjęci na tej trasie będą mogli rozpocząć kurs i ocenić, czy jest on odpowiedni dla nich w ciągu pierwszych trzech tygodni. Wszyscy kandydaci muszą w tym czasie wykonać pierwsze zadanie, aby kontynuować naukę.

Ostatnia aktualizacja Paź 2018

Informacje o uczelni

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Czytaj więcej

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Pokaż mniej
Colchester , UK Online + 1 Więcej Mniej