Czy jesteś pasjonatem muzyki? Czy masz silną chęć poznania profesjonalnej strony przemysłu muzycznego? Dzięki naszemu programowi studiów online dowiesz się, jak tworzyć i komponować własną muzykę oraz co trzeba zrobić, aby Twoje piosenki zostały usłyszane.

Program studiów Music Production Associate of Science to 60-godzinny program godzinowy, który jest dostarczany w 100% online za pośrednictwem naszego unikalnego Learning Management System (LMS) - bezpiecznej platformy internetowej, która wykorzystuje nowoczesne technologie multimedialne i jest dostępna 24 godziny na dobę przez internet. Uczniowie online korzystają z tego systemu, aby przeglądać treści wideo, otrzymywać i przesyłać prace projektowe i zadania, przeprowadzać testy i quizy, komunikować się z instruktorami i kolegami z klasy, a także oceniać stopnie i postępy kursu. Nasze internetowe środowisko nauczania wykorzystuje kombinację mediów interaktywnych i internetowych do tworzenia różnorodnych materiałów instruktażowych wspierających dynamiczne, samodzielne i oparte na współpracy działania edukacyjne. Działania te mogą zapewnić uczniom bardziej zróżnicowane możliwości uczenia się i promować bardziej znaczącą współpracę między uczniami i instruktorami.

izrael palacio / Unsplash

Nasza misja, Twoja edukacja

Bycie profesjonalistą w branży muzycznej wymaga zrozumienia, co trzeba zrobić, aby przekształcić utwór z koncepcji w dobrze wyprodukowane i udane nagranie. Nasz program nie tylko uczy technologii i technik związanych z produkcją muzyczną, ale także sposobów ochrony interesów twórczych w sposób legalny i finansowy. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz nasz program jako pasjonat początkujący, czy jako artysta odnoszący sukcesy i bez względu na styl muzyki - od hip-hopu i R

Otrzymasz szkolenie w:

  • Mieszanie
  • Pisania piosenek
  • Sekwencjonowanie
  • Nagrywanie cyfrowe
  • Produkcja
  • Prawo autorskie

Jak to działa

Nasz program studiów jest realizowany w 100% online za pośrednictwem naszego Learning Management System, bezpiecznej internetowej platformy multimedialnej, która jest dostępna 24 godziny na dobę.

Los Angeles Film School - Nauka online w Los Angeles Film School na Vimeo.

Sprzęt i oprogramowanie

Wyposażamy Cię we wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić profesjonalne studio produkcyjne: MacBook Pro, Logic Pro, Pro Tools, Ableton Suite, słuchawki, klawiaturę MIDI, interfejs audio USB, mikrofon pojemnościowy o dużej membranie i wiele więcej! *

* Określone rodzaje sprzętu i informacje o sprzęcie mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Program Entertainment Business Completer nie otrzymuje laptopa.

Cele

Program Associate of Science Degree w produkcji muzycznej zapewnia ścieżkę edukacyjną dla osób, które chcą rozszerzyć swoją pasję do tworzenia muzyki do produkcji muzyki do różnorodnych zastosowań multimedialnych przy użyciu najnowszej technologii cyfrowej muzyki. Zapotrzebowanie na oryginalne treści muzyczne we wszystkich mediach wciąż rośnie, ponieważ przemysł rozrywkowy rozszerza zakres korzystania z dostarczania treści online i programowania multimedialnego. Program nauczania Music Production Degree przedstawia uczniom kompleksowe kursy, które koncentrują się na teorii muzyki, gatunkach, kompozycji, produkcji muzyki cyfrowej i nagrywaniu muzyki oraz miksowaniu i masteringu dla różnych mediów. W centrum uwagi znajdują się kreatywne aspekty produkcji muzycznej, takie jak struktura biznesu rozrywkowego, konwencje branżowe i własność intelektualna. Kursy ogólne uzupełniają program. Kursy te stanowią podstawę dla studenta jako profesjonalisty w branży rozrywkowej. Treść stopnia obejmuje wiele różnych procedur i aplikacji występujących w świecie produkcji muzyki współczesnej.

Celem jest dostarczenie studentowi wiedzy i zrozumienia technologii produkcji muzycznej oraz umiejętności i koncepcji potrzebnych do zakwalifikowania absolwentów do podstawowych stanowisk w branży, takich jak inżynierowie nagrań muzycznych, operatorzy i programiści stacji roboczych MIDI / cyfrowych urządzeń audio, redaktorzy muzyczni, muzyka przełożonych, aranżerów muzyki i kompozytorów do filmów, gier wideo, treści multimedialnych i wielu innych stanowisk w przemyśle audio i rozrywkowym. Oprócz zdobycia biegłości technicznej, kształcenie uczniów pomoże rozwijać krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz umiejętności analityczne i kreatywne, które przyczyniają się do uczenia się przez całe życie. Uczniowie opuszczają program za pomocą narzędzi, które pomagają utrzymać długą i produktywną karierę zawodową w branży rozrywkowej i medialnej.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w The Los Angeles Film School Online »

Ostatnia aktualizacja Kwiecień 7, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrz 2020
Duration
18 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
37,100 USD
Łączna opłata za naukę. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2020