Associate of Science in Criminal Justice

Informacje ogólne

Opis programu

Program internetowego wymiaru sprawiedliwości w Reinhardt University zapewnia elastyczność i możliwość ukończenia studiów w dowolnym miejscu i czasie.

Nowi studenci są przyjmowani do programu Associate of Science in Criminal Justice co osiem tygodni. Każdy semestr jesienno-wiosenny składa się z szesnastu tygodni i jest podzielony na dwie sesje ośmiotygodniowe. Semestr letni trwa 14 tygodni i jest podzielony na dwie sesje siedmiotygodniowe. Studenci będą brać dwie klasy w każdej sesji w sumie cztery zajęcia (12-semestralne kredyty) w semestrze.

60-godzinny program ACJ Degree może być zakończony w ciągu pięciu pięciu semestrów, biorąc 12 godzin kredytowych w semestrze. Do tego programu dyplomowego można zastosować do 30 godzin semestr. Kursy będą prowadzone w 100% przez Internet.

CRJ 201 jest wymagany w pierwszym semestrze naboru i musi być ukończony z oceną "C" lub lepiej, aby pozostać zapisanym w programie.

Podręczniki do niektórych zajęć zostaną uwzględnione w kosztach nauki i będą dostępne dla studenta w formie e-booków. Niektóre kursy wymagają od studenta zakupu podręcznika i / lub oprogramowania. W takich przypadkach uczniowie mogą zamawiać książki przez Internet w księgarni uniwersyteckiej Reinhardt.

Associate of Science w Criminal Justice Requirements

Wymagane kursy:

 • CRJ 201 Seminarium szkoleniowe online *
 • CRJ 300 Dowód karny i procedura
 • CRJ 310 Metody badania sprawiedliwości karnej
 • CRJ 320 Survey of American Law Enforcement
 • CRJ 330 Badanie myśli i praktyk korekcyjnych
 • CRJ 340 Problemy etyczne w sprawach karnych

* Wymagany kurs - musi być podjęty w pierwszym semestrze naboru

Możliwości zawodowe

Możliwości w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych są ogromne i obejmują zarówno lokalne, stanowe, jak i federalne, a nawet międzynarodowe możliwości.

Reinhardt University online programy Criminal Justice mają na celu przygotowanie studentów do sukcesu. Programy służą przygotowaniu studentów do zdobycia kwalifikacji i awansu w różnych dziedzinach kariery, w tym:

 • Korekty
 • Sądy
 • Egzekwowanie prawa
 • Probacja i zwolnienie warunkowe
 • Bezpieczeństwo

Te programy online w Reinhardt mają na celu pomóc uczniom, którzy budują karierę w Criminal Justice, a nie tym, którzy po prostu szukają pracy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... Czytaj więcej

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. Pokaż mniej