Filter
Associate Degrees
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Associate stopni może pomóc uczniom przejść naukę i dowiedzieć się więcej o niektórych przedmiotów. Tego typu program może pomóc poprawić poświadczeń i wzmocnić zrozumienie ważnych pojęć. Wiele różnorodnych programów i obszary badań są dostępne dla zainteresowanych studentów.

Program studiów zawodowych jest doskonałym wyborem edukacyjnym dla każdego, kto jest zainteresowany realizacją satysfakcjonującej kariery po wyjeździe z edukacji wyższej. Ten typ programu ma na celu uczyć studentów, niezależnie od tego, co muszą wiedzieć o wprowadzaniu i następstwie w miejscu pracy.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Studia zawodowe, Kształcenie na odległość

Union University

Czy marzyłeś o zdobyciu stopnia naukowego, ale nie sądziłeś, że jest to możliwe dzięki twoim obowiązkom i harmonogramowi? Union University jest gotowy do współpracy z tob ... [+]

Na Union University , bądź przemieniony.

Czy marzyłeś o zdobyciu stopnia naukowego, ale nie sądziłeś, że jest to możliwe dzięki twoim obowiązkom i harmonogramowi? Union University jest gotowy do współpracy z tobą w edukacji, od aplikacji do ukończenia studiów.

Associate of Science in Professional Studies oferuje niedrogie lekcje dla dorosłych uczniów.

Program w pełni onlineOdpowiednie zajęcia mające na celu rozwój Twojej karieryKoncentracje w: przywództwie organizacyjnym, chrześcijańskim lub usługach ludzkichZakończ w mniej niż dwa lataJestem gotowy?

Na Union University zachęcamy do składania wniosków przez dorosłych studentów z niewielkim doświadczeniem lub bez doświadczenia w college'u. Student Associate of Science musi być absolwentem akredytowanej szkoły średniej lub dyplomu ukończenia szkoły średniej i mieć co najmniej 22 lata. Musisz złożyć następujące dokumenty: wniosek o przyjęcie, opłatę za rozpatrzenie, transkrypcje ze wszystkich akredytowanych instytucji, transkrypcję do szkoły średniej / GED, jeśli osiągnięto mniej niż 24 godziny kredytu studenckiego, dokument szczepień, uzasadnienie opisujące, dlaczego chcesz uczęszczać do Union University i dwa listy polecające na dostarczonych formularzach. Czy masz pytania dotyczące któregoś z nich? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.... [-]

Stany Zjednoczone Jackson
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku