Associate Degree in Business Administration

Informacje ogólne

Opis programu

Nowi studenci są przyjmowani do programu Associate of Business Administration co osiem tygodni. Każdy semestr jesienno-wiosenny składa się z szesnastu tygodni i jest podzielony na dwie sesje ośmiotygodniowe. Semestr letni trwa 14 tygodni i jest podzielony na dwie sesje siedmiotygodniowe. Studenci wezmą dwie klasy w każdej sesji w sumie cztery zajęcia (12 kredytów semestralnych) w semestrze.

60-godzinny program ABA Degree może być zakończony w ciągu pięciu pięciu semestrów, biorąc 12 godzin kredytowych w semestrze. Do tego programu dyplomowego można zastosować do 30 godzin semestr. Kursy będą prowadzone w 100% przez Internet.

RHU 101 jest wymagane w pierwszym semestrze naboru i musi być ukończone z oceną "C" lub lepiej, aby pozostać zapisanym w programie.

Podręczniki do niektórych zajęć zostaną uwzględnione w kosztach nauki i będą dostępne dla studenta w formie e-booków. Niektóre kursy wymagają od studenta zakupu podręcznika i / lub oprogramowania. W takich przypadkach uczniowie mogą zamawiać książki przez Internet w księgarni uniwersyteckiej Reinhardt.

* Większość kursów MATH i BUS 150 wymaga zakupu oprogramowania.

Associate of Business Administration Wymagania stopnia

Wymagane kursy:

 • RHU 101, seminarium online na temat nauki *
 • BUS 101 Wprowadzenie do biznesu
 • BUS 103 Podstawy badań
 • BUS 201 Zasady rachunkowości I (finanse)
 • BUS 202 Zasady rachunkowości II (Zarządzanie)
 • BUS 205 Zasady ekonomii (mikro)

* Wymagany kurs - należy podjąć w pierwszym semestrze rejestracji

Możliwości zawodowe

Absolwenci programu Business Administration pracują w dziedzinach obejmujących różne sektory, w tym technologię, opiekę zdrowotną, produkcję, budownictwo, transport i usługi publiczne.

 • Administracja
 • Analiza biznesowa
 • Ogólne zarządzanie
 • Zasoby ludzkie
 • Marketing
 • Operacje

Nasz program jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą wejść lub rozwinąć swoją karierę w szerokim zakresie aplikacji biznesowych. Od dużych korporacji po niezależne firmy, nasze akredytowane stopnie Business Administration mogą być stosowane w prawie każdej branży w świecie biznesu. Zdobyte umiejętności i wiedza dadzą ci przewagę nad konkurencją w zrozumieniu i stosowaniu koncepcji, teorii i praktyk. Nasi absolwenci pracują na wielu różnych stanowiskach od małych start-upów do globalnych liderów, a także organizacji non-profit i non-profit. Programy te zapewnią ci silną bazę biznesową, dzięki której możesz awansować i budować poprzez promocję.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished profession ... Czytaj więcej

Reinhardt University offers adult students the flexibility to earn a degree from a fully accredited College that has the highest accreditation standards. Courses are taught by distinguished professionals who have real-world experience in their fields of expertise and are committed to your education and success. Pokaż mniej