Opis programu

Program oferuje wyjątkową możliwość badania różnych aspektów stosowanych nauk drobiarskich i ma na celu wyposażenie obecnych i przyszłych specjalistów w umiejętności, wiedzę i zrozumienie w celu sprostania lokalnym i globalnym wyzwaniom związanym ze zrównoważoną produkcją drobiu. Zaprojektowano go tak, aby odpowiadał kontynuowanie zatrudnienia lub inne zobowiązania.

Uczestnicy zazwyczaj pochodzą z różnych środowisk, w tym od żywienia, hodowców, weterynarzy i innych pracowników sektora drobiarskiego, a wszyscy chcą rozwijać swoją karierę i biznes.

Jest on oferowany w niepełnym wymiarze czasu, kształceniu na odległość i jest w pełni elastycznym połączeniem modułów technicznych, naukowych, żywieniowych i środowiskowych oraz zarządzania rozwojem umiejętności, dzięki czemu możesz dopasować swoje studia do pracy i wokół niej oraz do innych zobowiązań. Jest dostarczany głównie przez specjalistów od drobiu ze Scotland's Rural College (SRUC) i St David's Poultry Team (lekarzy weterynarii).

Nauka online

Ten kurs jest internetowym, przerywanym programem studiów i ma dwa elementy: element nauczania i projekt badawczy / element dysertacji.

Program jest dostarczany w środowisku online, które zapewnia dynamiczne i oparte na współpracy doświadczenie edukacyjne. Nauczyciele-eksperci poprowadzą Cię przez wszystkie etapy programu i będziesz mógł współpracować z innymi uczniami w pomocnych i konstruktywnych sieciach online. Elastyczne środowisko nauki oznacza, że ​​uczysz się w czasach i miejscach, które najbardziej Ci odpowiadają, dzięki czemu ten program jest odpowiedni dla wysokiej klasy, zapracowanych profesjonalistów, którzy chcą aktualizować i poszerzać swoją wiedzę w zakresie nauk drobiarskich.

Program jest opracowywany i dostarczany przez specjalistów z SRUC, University of Edinburgh i St David's Poultry Team (lekarzy weterynarii), w razie potrzeby z gościnnymi wykładowcami i będzie korzystać z szerokiej wiedzy personelu na Uniwersytecie w Edynburgu i innych instytucjach na całym świecie. Stosowane jest połączenie internetowych metod uczenia się, takich jak; fora dyskusyjne i tutoriale na żywo, aby stworzyć dynamiczne i oparte na współpracy doświadczenie edukacyjne. Staniesz się częścią internetowej społeczności skupiającej studentów i wykładowców z całego świata.

Oceny postępów dokonuje się za pomocą prezentacji, esejów, krytycznych recenzji literatury, krótkich odpowiedzi, plakatów naukowych i grupowych wydarzeń wiki. Oprócz podstawowej nauki w Applied Poultry Science, program pozwoli Ci poprawić umiejętności interpersonalne, zarządzania sobą, IT, pracy zespołowej i zarządzania projektami.

Struktura programu

Program MSc można ukończyć w ciągu trzech lat lub do 6 lat, jeśli odbywa się sporadycznie. Każdy rok akademicki składa się z trzech bloków dydaktycznych, z których każdy trwa przez okres 11 tygodni.

1 rok

Trzy podstawowe 20 kursów kredytowych. Uczniowie, którzy ukończyli rok 1 i opuszczają program, otrzymają certyfikat PG (60 punktów).

 • Obudowa drobiu
 • Anatomia drobiu
 • Karma drobiowa, żywienie

Rok 2

Uczniowie, którzy ukończyli rok 1 i 2 i kończą program, otrzymają dyplom PG (120 punktów). W roku 2 40 punktów jest podstawą, a 20 to obieralne.

Kursy podstawowe:

 • Zachowanie drobiu
 • Embriologia drobiu
 • Hodowla drobiu

Kursy do wyboru (opcjonalne):

 • Metody badawcze
 • Zarządzanie firmą drobiarską (10 kredytów)
 • Umiejętności przywódcze (10 kredytów)
 • Inne przedmioty do wyboru z odpowiednich kursów (10 lub 20 punktów)

Rok 3

Rok dysertacji (wrzesień - czerwiec). Rok 3 będzie składał się z końcowej rozprawy w celu uzyskania dyplomu magistra nauk o zastosowaniu drobiu.

Podyplomowe Studia Zawodowe

Podyplomowy rozwój zawodowy (PPD) skierowany jest do pracujących profesjonalistów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w ramach studiów podyplomowych, bez czasu i finansowego zaangażowania pełnego Masters, Studiów Podyplomowych lub Podyplomowych Certyfikatów.

Możesz wziąć maksymalnie 50 punktów kredytowych kursów w ciągu dwóch lat w naszym systemie PPD. Prowadzą one do przyznania przez uniwersytet w Edynburgu podyplomowych kredytów akademickich. Ewentualnie, po roku nauki, możesz przekazać swoje kredyty i kontynuować naukę w kierunku wyższej nagrody na Masters, studia podyplomowe lub studia podyplomowe. Chociaż kursy PPD mają różne daty rozpoczęcia w ciągu roku, możesz rozpocząć studia magisterskie, studia podyplomowe lub studia podyplomowe w miesiącu wrześniu. Czas poświęcony na naukę PPD zostanie odjęty od czasu, jaki upłynął do ukończenia studiów magisterskich, studiów podyplomowych lub studiów podyplomowych.

Możliwości zawodowe

Nasi absolwenci pracują w wielu różnych organizacjach związanych z drobiarstwem na całym świecie, takich jak placówki badawcze, edukacja, przemysł, organizacje rządowe, organizacje charytatywne, a niektóre zakładają własne firmy drobiarskie.

Często są to studenci już zatrudnieni w naukach rolniczych, naukach biologicznych, weterynarii, a także profesjonaliści z rolnictwa, przemysłu wiejskiego, urzędników państwowych, organizacji międzynarodowych i techników badawczych w drobiarstwie i realizacji programu zwiększyły swoje możliwości kariery.

Wymagania wstępne

Wielka Brytania 2: 1 dyplom z wyróżnieniem lub jego międzynarodowy odpowiednik w rolnictwie, weterynarii lub naukach biologicznych.

Możemy również rozważyć twoje podanie, jeśli masz odpowiednie doświadczenie zawodowe w branży drobiarskiej przez 3 lata lub dłużej. Skontaktuj się z zespołem programowym, aby sprawdzić przed złożeniem wniosku. Możesz zostać dopuszczony do poziomu certyfikatu tylko w pierwszej instancji.

Wymagania w języku angielskim

Wszyscy kandydaci muszą mieć jedną z następujących kwalifikacji jako dowód zdolności do posługiwania się językiem angielskim:

 • studia licencjackie lub magisterskie, które były nauczane i oceniane w języku angielskim w większości anglojęzycznych krajów określonych przez brytyjskie wizy i imigracje
 • IELTS Academic: łącznie 6,5 (co najmniej 6,0 w każdym module)
 • TOEFL-iBT: łącznie 92 (co najmniej 20 w każdym module)
 • PTE (A): ogółem 61 (co najmniej 56 w każdej z sekcji "Umiejętności komunikacyjne", sekcja "Umożliwianie umiejętności" nie jest brana pod uwagę)
 • CAE i CPE: łącznie 176 (co najmniej 169 w każdym module)
 • Trinity ISE: ISE II z wyróżnieniem we wszystkich czterech komponentach

Stopnie nauczane i oceniane w języku angielskim nie mogą mieć więcej niż trzy lata na początku programu studiów. Testy językowe nie mogą mieć więcej niż dwa lata na początku twojego programu studiów.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Zobacz 13 więcej kursów w The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Ostatnia aktualizacja Październik 24, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 9, 2019
Duration
1 - 6 lat
Zaoczne
Cena
10,335 GBP
(MSc). 10,335 GBP (PgDip). 5,170 GBP (PgCert).
Deadline
Sie 30, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 9, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 30, 2019

Sie 9, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 30, 2019
Data końcowa