Analiza danych dla zarządzania Certyfikat 0nline

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Wyposaż się w wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności rozumienia, interpretowania i przekazywania danych w celu podejmowania lepszych decyzji i zapewniania przewagi konkurencyjnej organizacji. Ten ośmiotygodniowy kurs prowadzony przez ekspertów LSE pomaga zrozumieć, w jaki sposób modele oparte na danych mogą wpływać na podejmowanie decyzji i strategię na podstawie dowodów. Odkryj sposoby wydobywania danych biznesowych z prognoz i przewidywania przyszłych trendów.

Po ukończeniu tego kursu certyfikatu online odejdziesz z:

 • Narzędzia do efektywnej analizy, interpretacji i komunikacji danych
 • Zdolność oceny wiarygodności i ważności danych w celu uzyskania informacji biznesowych
 • Techniki pozwalające w sposób pewny motywować decyzje oparte na danych w organizacji
 • Możliwość użycia Tableau do analizy i prezentacji danych z wpływem

Struktura kursu

Londyńska Szkoła Ekonomii i Nauk Politycznych (LSE) współpracuje z GetSmarter, marką 2U, Inc., aby stworzyć nową klasę doświadczeń edukacyjnych - angażującą, współpracującą i dostępną. Skorzystaj z modelu uczenia się w niepełnym wymiarze godzin (7–10 godzin tygodniowo) i wsparcia menedżera sukcesu, zdobywając certyfikat kompetencji LSE.

Dzięki różnorodnej kolekcji zasobów edukacyjnych poznasz, w jaki sposób modele oparte na danych mogą wpływać na strategię zarządzania i podejmowanie decyzji. Rozwiniesz umiejętności wizualizacji i raportowania danych Tableau, a także ukończysz główny projekt wykazujący Twoją umiejętność analizowania i przekazywania informacji o danych. Moduły są wydawane co tydzień, umożliwiając elastyczne, ale ustrukturyzowane podejście do nauki.

Tematy poruszane na kursie obejmują:

 • Podejmowanie decyzji w warunkach niepewności
 • Wizualizacja danych i statystyki opisowe
 • Kwantyfikacja ryzyka poprzez prawdopodobieństwo
 • Integralność danych i wnioskowanie statystyczne
 • Decyzje oparte na dowodach
 • Zrozumienie przyczyn rzeczy
 • Prognozowanie szeregów czasowych
 • Dostarczanie spostrzeżeń poprzez opowiadanie historii

Pobierz prospekt kursu, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz prospekt

Kto skorzysta?

Ten kurs spodoba się profesjonalistom z każdego sektora zainteresowanym podnoszeniem swoich umiejętności jakościowych i umiejętności wnoszenia bardziej świadomych wkładów w podejmowanie decyzji i strategii w przedsiębiorstwie.

Jak zarejestrować

Nie ma opłat rejestracyjnych ani wymagań akademickich na ten kurs online. Jest dostępny dla pracujących specjalistów, niezależnie od lokalizacji, studiów akademickich lub doświadczenia zawodowego. Aby ukończyć kurs, potrzebujesz aktualnego konta e-mail i dostępu do komputera i Internetu, a także czytnika plików PDF. Konieczne może być przeglądanie prezentacji Microsoft PowerPoint oraz czytanie i tworzenie dokumentów w Microsoft Word lub Excel. Znajomość numeryczna i komputerowa będzie korzystna.

Zarejestruj się teraz!

Najczęściej zadawane pytania

Kurs jest prezentowany całkowicie online, we współpracy z liderem edukacji online GetSmarter . Zobacz internetowy certyfikat certyfikacyjny Data Analysis for Management, aby dowiedzieć się o nadchodzących terminach kursów, cenie kursu i innych.

Pobierz prospekt, aby dowiedzieć się więcej na temat tego kursu certyfikatu online.

Czy będę miał czas

Model uczenia się GetSmarter został zaprojektowany, aby pomóc Ci, jako profesjonalistom zawodowym, w doskonaleniu umiejętności bez uszczerbku dla obowiązków zawodowych i rodzinnych. Kurs jest podzielony na cotygodniowe, łatwe do zarządzania moduły, z przyrostowymi terminami, opracowanymi, aby pomóc ci nadążać przez cały czas trwania kursu i zapewnić elastyczność w pracy, kiedy najbardziej Ci odpowiada. Masz również dostęp do swojego Menedżera sukcesu, który pomoże Ci ustalić cele, śledzić kluczowe etapy, zarządzać czasem i odpowiadać na wszelkie ewentualne żądania administracyjne.

[Poproś o połączenie]

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z:

+44 2038 568 850
lseonline@getsmarter.com

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the ... Czytaj więcej

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the causes of things. Using a dynamic and diverse approach to learning, LSE provides cutting-edge research and works with renowned academic experts. Pokaż mniej
Odwiedź witrynę uczelni