Read the Official Description

Jakie są cele tego kursu?

Kurs przeznaczony jest do promowania podstawowej wiedzy o najlepszych praktykach zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Po zakończeniu kursu uczestnicy będą zdawać egzamin, które będą musiały przejść, aby uzyskać certyfikat. Egzamin składa się z 10 pytań wielokrotnego wyboru i wykonywania zagrożenia plamienia.

  • Uznanie potrzeby, aby bezpiecznie pracować.
  • Podjąć działania zapobiegawcze i wdrożyć środki ostrożności, aby nie narażać ich samych lub innych na niebezpieczeństwo.
  • Uznanie znaczenia podjęcie odpowiednich środków ostrożności, aby uniknąć problemów zdrowotnych i bezpieczeństwa powstawaniu w miejscu pracy.
  • Za pomocą odpowiednich środków ostrożności przy pracy i środków zapobiegawczych w celu stworzenia zdrowego, bezpiecznego i zrównoważonego środowiska pracy.
  • Zrozum procedur awaryjnych i planów wypadków w miejscu pracy i upewnić się, że poszczególne obowiązki są zrozumiałe w przypadku wystąpienia incydentu bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Ocenić, jak przemysł wpływa na środowisko i listy, w jaki sposób każdy z nas może zminimalizować zanieczyszczenie i odpady.

Dla kogo jest przeznaczony?

Ten kurs jest dla każdego pracownika pracującego w organizacji, jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy szukają do podnoszenia kwalifikacji i pokazać ich zrozumienie swoich obowiązków bezpieczeństwa i higieny pracy z uznaną certyfikacją.

Wymagania

Brak warunki wstępne dla tego kursu.

Co oznacza ten kurs od siebie?

Gdy uczniowie zdali IOSH bezpiecznej pracy kwalifikacji mogą ubiegać się o zieloną kartę CSCS Labourer, mogą również badać dalsze kwalifikacje zdrowia i bezpieczeństwa. Będą one w stanie funkcjonować w żadnych manualnych ról budowlanych wymagających uznawane świadectwo zdrowia i bezpieczeństwa.

Co dzieje się po żądaniu informacji?

Kiedy już zapytał skontaktujemy się z Tobą przez jednego z naszych specjalistycznych doradców zawodowych, którzy będą w stanie udzielić Państwu wszelkich dodatkowych informacji, której potrzebujesz.

Program taught in:
Język angielski

See 173 more programs offered by E-Careers »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Cena
95 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment