TARGET

Absolwenci dziennikarstwa, socjologii, nauk politycznych i sztuki. I związana z specjalistów od marketingu i komunikacji biznesowej: kierowników lub dyrektorów działów marketingu i komunikacji, product managerów, dyrektorów i menedżerów treści cyfrowych, badaczy mediów i badań rynku, wydawców i wszystkich zainteresowanych Społecznych media.

Jak tożsamość cyfrowa firmy jest zbudowany? Jaką rolę 2,0 technologie w komunikacji biznesowej? Jaką rolę mają Community manager? Czy wszystkie odpowiednie sieci społeczne dla mojej firmy?

Rewolucja oznaczała dla marek i organizacji web 2.0. To wygenerowało potrzebę włączenia nowy dział i nowy role w swoich schematów organizacyjnych. Pojawienie się w biurze Zarządu Wspólnoty oraz zarządzania strategicznego przerw społecznościowych całej planszy w spółce, wpływając na wiele działów, z komunikatu Badawczej poprzez, między innymi, Human Resources. W tej sytuacji istnieje zapotrzebowanie na dobrze przygotowanych specjalistów, którzy mogą nawiązać procesu zarządzania strategicznego sieci społeczne i kontrolują przepływ informacji i opinii uzyskanych w nich.

Menedżer społeczność musi mieć wiedzę o sektorze, w którym działa, znajomość ekonomii, marketingu, reklamy i komunikacji; Musisz wiedzieć i korzystać z technologii 2.0. i możliwości sieci społecznościowych; To musi być kreatywny, konstruktywny i decydujący; Powinieneś wiedzieć, pobudzać i pracy zespołowej i zarządzania projektami i pomysłami. Mając możliwość zintegrowania wszystkich tej wiedzy w ramach jednej strategii nie jest łatwym zadaniem. Menedżer Absolwent Wspólnoty & Social Media to jedyna stopnia z Uniwersytetu w Barcelonie jako community manager i zapewnia klucze do zrozumienia komunikatywną zmianę paradygmatu i szkolenia potrzebne do opracowania planów strategicznych social media.

Jeśli jesteś zawodowym komunikacji biznesowej i marketingu, i są zainteresowani social media, ten kurs jest najlepszym consolidarte sprzymierzeńcem jako profesjonalista w tej nowej branży.

akredytacja akademicka

Specjalizacja Dyplom / Certyfikat Wspólnoty & Social Media Manager z Uniwersytetu w Barcelonie.

własna Oczywiście zaprojektowane zgodnie z wytycznymi Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego i odpowiada 30 punktom ECTS.

Trzy powody, aby go wybrać

  1. Postać Community Manager i Mediów Społecznych jest istotne dla każdej organizacji. Pierwsze szkolenie w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistów w strategii cyfrowej oraz sieci społecznościowych.
  2. Podyplomowe zapewnia strategiczną wizję zarządzania komunikacji w sieci, gdzie można nauczyć się rozumieć i zarządzać ten obszar.
  3. Oferujemy oferuje ponad 1600 miejsc pracy dla naszych studentów, wszystkie związane z Social Media, Community Manager i Digital Marketing.
Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 2 więcej kursów w School of Continuing Education – Universitat de Barcelona »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,770
Kwota ta obejmuje opłat administracyjnych na Uniwersytecie w Barcelonie.
Wg lokalizacji
Wg daty