Absolwent zarządzania przedsiębiorstwem

IMF Business School Portugal

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent zarządzania przedsiębiorstwem

IMF Business School Portugal

iesf1

The Atlantic Business School jest uczelnia dąży do zapewnienia szkoleń, zarówno na studiach, jak i Mistrza poziomie MBA i studiów podyplomowych w dziedzinie nauk gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem finansów, podatków, marketingu, Zasobów ludzie, zarządzania międzynarodowego, systemy informacyjne, jakość, środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo.

The Atlantic Business School dąży do utworzenia wyższego personelu wyposażonego zorganizowanego szkolenia, jakości i znaczenia, obejmujący solidne szkolenie naukową połączoną z prawdziwym praktycznego składnika. Po zakończeniu swoich studiów, studenci będą przygotowani do prowadzenia działalności gospodarczej lub stworzenie i rozwój biznesu, będziesz wiedzieć, aby analizować konkretne problemy w życiu gospodarczym, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie wybranych specjalności.

Wymagania dostępu

Wykształcenie lub równoważne doświadczenie zawodowe

odbiorcami

Absolwent kursu w Business Management z Atlantic Business School jest skonstruowany tak, że uczniowie rozwijają umiejętności interdyscyplinarnych i uzyskania wysokich kwalifikacji akademickich i zawodowych w zakresie zarządzania. Kurs zapewnia skuteczną doświadczenie zawodowe, konfrontując studentów z rzeczywistością i aktualne problemy, promowanie głęboką interakcję i rzadko spotykane w środowisku biznesowym.

program

moduł I

Przywództwo i rozwoju osobistego (6ECTS)

moduł II

Emocjonalny Zarządzanie zasobami ludzkimi (6ECTS)

moduł III

Strategia na Systemów Informacyjnych (6ECTS)

moduł IV

Ekonomiczny dla menedżerów (6ECTS)

moduł V

Applied Finance (6ECTS)

moduł VI

Marketing strategiczny (6ECTS)

moduł VII

Digital Marketing and Business w Internecie (6ECTS)

moduł VIII

Seminars (6ECTS)

moduł IX

Warsztat (12ECTS) warsztaty w celu określenia zależności od potrzeb tkwiących w każdym rozpatrywanym przypadku i / lub wybierać spośród wszystkich opcjonalnych warsztatów zaprezentowanych w programie MBA

metodologia

Przyjęte metody są typowe dla szkoły biznesu zbudowanego zgodnie z filozofią pochodzących od obecnej praktyki w najlepszych szkół w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. Organy zarządzające Atlantic Business School utrzymać znaczną proaktywność w związku z obawami o formatach i metodologii nauczania praktykowane w Atlantic Business School, pokazując swój charakter Business School, zawsze twarzą do zastosowania w środowisku biznesu, umiejętności nabyte przez studentów wzdłuż ścieżki akademickiej.

ewaluacja

W Atlantic Business School są prawdziwe case studies uprzywilejowany, realizacja projektów o różnym charakterze, rozwój indywidualnych lub grupowych projektów, gier symulacyjnych, między innymi.

Testy mogą być przeprowadzone osobiście, online czy może odnosić się do rozwoju różnych indywidualnych i / lub grupy.

tutorzy

Panel nauczyciele przedmiotu jest utworzony głównie przez profesjonalistów ze świata biznesu i środowisk akademickich, które mogą przenosić rzeczywiste doświadczenie zawodowe studentów i praktyczne przykłady doświadczeń wynikających z jego działalności gospodarczej.

Dr. Adelino Cunha; Prof. Doktor Jorge Sequeira; Prof. Henrique że; Prof. Dra. Ana Lisa Moutinho; Prof. João Monteiro; Prof. Dr Elizabeth Serra; Dr. Vasco Marques; Prof. Dr. Jan Paweł Peixoto; Dra. Fátima Araújo; Prof. Dr. Carlos Magno; Dra. Cristina Azevedo.

Perspektywy kariery

Absolwent kursu w Business Management z Atlantic Business School jest skonstruowany tak, że uczniowie rozwijają umiejętności interdyscyplinarnych i uzyskania wysokich kwalifikacji akademickich i zawodowych w zakresie zarządzania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1500 godziny
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Portugalia - Portugal Online
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Portugalia - Portugal Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą