Przeczytaj oficjalny opis

iesf1

The Atlantic Business School jest uczelnia dąży do zapewnienia szkoleń, zarówno na studiach, jak i Mistrza poziomie MBA i studiów podyplomowych w dziedzinie nauk gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem finansów, podatków, marketingu, Zasobów ludzie, zarządzania międzynarodowego, systemy informacyjne, jakość, środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo.

The Atlantic Business School dąży do utworzenia wyższego personelu wyposażonego zorganizowanego szkolenia, jakości i znaczenia, obejmujący solidne szkolenie naukową połączoną z prawdziwym praktycznego składnika. Po zakończeniu swoich studiów, studenci będą przygotowani do prowadzenia działalności gospodarczej lub stworzenie i rozwój biznesu, będziesz wiedzieć, aby analizować konkretne problemy w życiu gospodarczym, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie wybranych specjalności.

Wymagania dostępu

Wykształcenie lub równoważne doświadczenie zawodowe

odbiorcami

Absolwent kursu w strategii biznesowej w Atlantic Business School jest skonstruowany tak, że uczniowie rozwijają umiejętności interdyscyplinarnych i uzyskania wysokich kwalifikacji akademickich i zawodowych w zakresie zarządzania. Kurs zapewnia skuteczną doświadczenie zawodowe, konfrontując uczniów z problemami rzeczywistości i obecnych, promowanie głęboką interakcję i rzadko spotykane z otoczeniem biznesowym

program

moduł I

Ekonomiczny dla menedżerów (6ECTS)

moduł II

Digital Marketing and Business Internet (6ECTS)

moduł III

Przypadki strategii biznesowej (40ECTS)

moduł IV

Ateliers Communication (2ECTS)

moduł V

Seminars (6ECTS)

metodologia

Przyjęte metody są typowe dla szkoły biznesu zbudowanego zgodnie z filozofią pochodzących od obecnej praktyki w najlepszych szkół w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. Organy zarządzające Atlantic Business School utrzymać znaczną proaktywność w związku z obawami o formatach i metodologii nauczania praktykowane w Atlantic Business School, pokazując swój charakter Business School, zawsze twarzą do zastosowania w środowisku biznesu, umiejętności nabyte przez studentów wzdłuż ścieżki akademickiej.

ewaluacja

W Atlantic Business School są prawdziwe case studies uprzywilejowany, realizacja projektów o różnym charakterze, rozwój indywidualnych lub grupowych projektów, gier symulacyjnych, między innymi.

Testy mogą być przeprowadzone osobiście, online czy może odnosić się do rozwoju różnych indywidualnych i / lub grupy.

tutorzy

Panel nauczyciele przedmiotu jest utworzony głównie przez profesjonalistów ze świata biznesu i środowisk akademickich, które mogą przenosić rzeczywiste doświadczenie zawodowe studentów i praktyczne przykłady doświadczeń wynikających z jego działalności gospodarczej.

Dr. Adelino Cunha; Prof. Doktor Jorge Sequeira; Prof. Henrique że; Prof. Dra. Ana Lisa Moutinho; Prof. João Monteiro; Prof. Dr Elizabeth Serra; Dr. Vasco Marques; Prof. Dr. Jan Paweł Peixoto; Dra. Fátima Araújo; Prof. Dr. Carlos Magno; Dra. Cristina Azevedo.

Perspektywy kariery

Absolwent kursu w strategii biznesowej w Atlantic Business School jest skonstruowany tak, że uczniowie rozwijają umiejętności interdyscyplinarnych i uzyskania wysokich kwalifikacji akademickich i zawodowych w zakresie zarządzania.

Program prowadzony przez:
Portuguese (Brazil)

Zobacz 44 więcej kursów w IMF Business School Portugal »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
1500 godziny
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa