Absolwent w strategii biznesowej

IMF Business School Portugal

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent w strategii biznesowej

IMF Business School Portugal

iesf1

The Atlantic Business School jest uczelnia dąży do zapewnienia szkoleń, zarówno na studiach, jak i Mistrza poziomie MBA i studiów podyplomowych w dziedzinie nauk gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem finansów, podatków, marketingu, Zasobów ludzie, zarządzania międzynarodowego, systemy informacyjne, jakość, środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo.

The Atlantic Business School dąży do utworzenia wyższego personelu wyposażonego zorganizowanego szkolenia, jakości i znaczenia, obejmujący solidne szkolenie naukową połączoną z prawdziwym praktycznego składnika. Po zakończeniu swoich studiów, studenci będą przygotowani do prowadzenia działalności gospodarczej lub stworzenie i rozwój biznesu, będziesz wiedzieć, aby analizować konkretne problemy w życiu gospodarczym, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie wybranych specjalności.

Wymagania dostępu

Wykształcenie lub równoważne doświadczenie zawodowe

odbiorcami

Absolwent kursu w strategii biznesowej w Atlantic Business School jest skonstruowany tak, że uczniowie rozwijają umiejętności interdyscyplinarnych i uzyskania wysokich kwalifikacji akademickich i zawodowych w zakresie zarządzania. Kurs zapewnia skuteczną doświadczenie zawodowe, konfrontując uczniów z problemami rzeczywistości i obecnych, promowanie głęboką interakcję i rzadko spotykane z otoczeniem biznesowym

program

moduł I

Ekonomiczny dla menedżerów (6ECTS)

moduł II

Digital Marketing and Business Internet (6ECTS)

moduł III

Przypadki strategii biznesowej (40ECTS)

moduł IV

Ateliers Communication (2ECTS)

moduł V

Seminars (6ECTS)

metodologia

Przyjęte metody są typowe dla szkoły biznesu zbudowanego zgodnie z filozofią pochodzących od obecnej praktyki w najlepszych szkół w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych. Organy zarządzające Atlantic Business School utrzymać znaczną proaktywność w związku z obawami o formatach i metodologii nauczania praktykowane w Atlantic Business School, pokazując swój charakter Business School, zawsze twarzą do zastosowania w środowisku biznesu, umiejętności nabyte przez studentów wzdłuż ścieżki akademickiej.

ewaluacja

W Atlantic Business School są prawdziwe case studies uprzywilejowany, realizacja projektów o różnym charakterze, rozwój indywidualnych lub grupowych projektów, gier symulacyjnych, między innymi.

Testy mogą być przeprowadzone osobiście, online czy może odnosić się do rozwoju różnych indywidualnych i / lub grupy.

tutorzy

Panel nauczyciele przedmiotu jest utworzony głównie przez profesjonalistów ze świata biznesu i środowisk akademickich, które mogą przenosić rzeczywiste doświadczenie zawodowe studentów i praktyczne przykłady doświadczeń wynikających z jego działalności gospodarczej.

Dr. Adelino Cunha; Prof. Doktor Jorge Sequeira; Prof. Henrique że; Prof. Dra. Ana Lisa Moutinho; Prof. João Monteiro; Prof. Dr Elizabeth Serra; Dr. Vasco Marques; Prof. Dr. Jan Paweł Peixoto; Dra. Fátima Araújo; Prof. Dr. Carlos Magno; Dra. Cristina Azevedo.

Perspektywy kariery

Absolwent kursu w strategii biznesowej w Atlantic Business School jest skonstruowany tak, że uczniowie rozwijają umiejętności interdyscyplinarnych i uzyskania wysokich kwalifikacji akademickich i zawodowych w zakresie zarządzania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1500 godziny
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Portugalia - Portugal Online
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Portugalia - Portugal Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą