Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent Certyfikat Program

 • Cyfrowych Forensics
 • Disaster Recovery
 • Zarządzanie informacjami
 • Profesjonalista ds. Bezpieczeństwa informacji
 • Analityk IT

Absolwent Uniwersytetu EC-Council Koncentruje się na kompetencjach, które specjaliści zajmujący się ochroną informacji powinni zostać menedżerami, dyrektorami i dyrektorami ds. Informacyjnych. Studenci będą mieli do czynienia nie tylko ze specjalistycznymi szkoleniami technicznymi w różnych obszarach bezpieczeństwa IT, ale także zrozumieją strukturę organizacyjną i zachowanie, umiejętności do pracy wewnątrz tej struktury organizacyjnej i całej jej struktury, a także umiejętność analizy i nawigacji jego hierarchii . Każdy certyfikat dotyczy umiejętności i zrozumienia specyficznego dla poszczególnych ról w ramach bezpieczeństwa IT organizacji. Certyfikaty można pobierać pojedynczo lub jako stopniowe zestawy pięciu budynków na tym, przed tym, aby przenieść uczniów z poziomu umiejętności specjalistów IT do poziomu zaawansowania IT.

Tło:

Information Assurance jest jednym z najszybciej rozwijających się i najbardziej nieokreślonych dziedzin w dzisiejszym świecie. Ogólnie, definicje Information Assurance lub, IA, zmieniają się tak samo, jak informacje, które są chronione.

Z tajemnic rządowych i inteligencji korporacyjnej; Przewaga konkurencyjna prywatnych informacji medycznych na temat osób fizycznych, ochrona danych jest zadaniem trudnym. Role organizacyjne są powszechnie nieznane, a wiele krajów nie uwzględnia perspektyw bezpieczeństwa. Hakerzy i cyberprzestępcy działają teraz w dużych, zorganizowanych kręgach przestępczych, które zarabiają miliardy dolarów od nie podejrzewających osób, korporacji i rządów. Nikt nie jest bezpieczny.

Organizacja:

Uniwersytet EC-Council stworzył przykładowe ramy funkcji i ról wykonawczych pochodzących w przybliżeniu z Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych (EBK) opublikowanego w 2008 roku. (LINK?) Korzystając z tej macierzy EBK i roli zadań określonych w opisach US Department of Defense (DODD8570.2) oraz danych firmowych / przemysłowych, została utworzona organizacja Programu Graduate Certificate of ECCUNI.

Urodzony z programu ECCUNI Master of Security Science Curriculum i dostosowany do standardów branżowych, każdy certyfikat absolwentów zawiera szereg korzyści:

 • Przygotowanie do uznanych certyfikatów branżowych
 • Mapowanie programów NSA
 • Rozwój Leadership Executive
 • Kształcenie magisterskie
 • Promowanie myślenia krytycznego
 • Praktyka etyczna
 • Stypendium i badania

Specyficzne kursy certyfikatów spełniają wymagania programowe Federalnego Komitetu Bezpieczeństwa Telekomunikacji i Bezpieczeństwa NSTISSI 4011, 4012, 4013A, 4014, 4015 i 4016 dla specjalistów ds. Bezpieczeństwa systemów informacyjnych, wyznaczonych organów zatwierdzających, administracji systemów w systemach informacyjnych Odpowiednio, ds. Bezpieczeństwa, informatyki, analityka systemów i analityków bezpieczeństwa.

Zobacz indywidualne strony poświadczające certyfikat, aby zidentyfikować odwzorowania.

Określony program nauczania został certyfikowany na najwyższym szczeblu krajowym przez Komitet ds. Systemów Bezpieczeństwa Narodowego (CNSS) - LINK - i odpowiada standardom NSTISSI wymienionym powyżej. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej CNSS - Komitetu ds. Systemów Bezpieczeństwa Narodowego.

Certyfikaty absolwentów rozwijają się nawzajem, przenosząc studentów poprzez poziomy umiejętności i niezakończone ukierunkowanie na pozycje kierownicze i kierownicze w zakresie zapewnienia informacji.

Absolwent certyfikaty nie gwarantują certyfikacji, ale przygotowują uczniów do podważania różnych niezależnych badań branżowych.

Dostawa programów:

Programy uniwersyteckie EC-Council są dostarczane w 100% online. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w uczeniu się, Uniwersytet EC-Council doprecyzował dostarczanie kursów do włączenia metod dostarczania online z elementami e-learningu i samodzielnego uczenia się wraz z indywidualnymi zadaniami, aby stworzyć skuteczne, elastyczne środowisko nauczania, aby sprostać trudnym wymogom harmonogramowania dzisiejszego zajętego IT Specjalistów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w EC Council University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa