Absolwent Certyfikatu Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Algonquin College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent Certyfikatu Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Algonquin College

Nasz program

Ten roczny program Ontario College Graduate Certificate przygotowuje studentów do satysfakcjonującej kariery w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Specjaliści zajmujący się zasobami ludzkimi są poszukiwani w wielu branżach i napędzają zarządzanie talentami w organizacjach. Specjaliści ds. Zasobów ludzkich działają również w różnych organizacjach, aby zwiększyć wydajność pracowników, aby osiągnąć cele organizacyjne. Absolwenci uczą się poprzez stosowanie teorii, strategii i najlepszych praktyk, ucząc się w rekrutacji i selekcji, wynagradzaniu, relacjach pracowniczych i pracowniczych, szkoleniach i rozwoju oraz planowaniu zasobów ludzkich.

Program bada wszystkie tematy związane z zawodem zasobów ludzkich i koncentruje się na budowaniu wiedzy i umiejętności w zakresie zasobów ludzkich potrzebnych do przyciągnięcia, wyboru i zatrzymania najlepszych pracowników. Ponadto program zapewnia podstawową wiedzę wymaganą do działania jako strategiczny partner w każdej organizacji. Kursy poziomu 1 zapewniają wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości, zachowań organizacyjnych, zarządzania projektami i prawa pracy.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w wielu organizacjach nastawionych na zysk i non-profit, takich jak hi-tech, produkcja i handel detaliczny. Absolwenci mogą również znaleźć zatrudnienie poprzez specjalizację w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, rekrutacji i selekcji, szkoleń i rozwoju, stosunków pracy lub rekompensat.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 20, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Ottawa, Ontario
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Kanada - Ottawa, Ontario
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą