Read the Official Description

Nasz program

Ten roczny program Ontario College Graduate Certificate przygotowuje studentów do satysfakcjonującej kariery w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Specjaliści zajmujący się zasobami ludzkimi są poszukiwani w wielu branżach i napędzają zarządzanie talentami w organizacjach. Specjaliści ds. Zasobów ludzkich działają również w różnych organizacjach, aby zwiększyć wydajność pracowników, aby osiągnąć cele organizacyjne. Absolwenci uczą się poprzez stosowanie teorii, strategii i najlepszych praktyk, ucząc się w rekrutacji i selekcji, wynagradzaniu, relacjach pracowniczych i pracowniczych, szkoleniach i rozwoju oraz planowaniu zasobów ludzkich.

Program bada wszystkie tematy związane z zawodem zasobów ludzkich i koncentruje się na budowaniu wiedzy i umiejętności w zakresie zasobów ludzkich potrzebnych do przyciągnięcia, wyboru i zatrzymania najlepszych pracowników. Ponadto program zapewnia podstawową wiedzę wymaganą do działania jako strategiczny partner w każdej organizacji. Kursy poziomu 1 zapewniają wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości, zachowań organizacyjnych, zarządzania projektami i prawa pracy.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w wielu organizacjach nastawionych na zysk i non-profit, takich jak hi-tech, produkcja i handel detaliczny. Absolwenci mogą również znaleźć zatrudnienie poprzez specjalizację w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, rekrutacji i selekcji, szkoleń i rozwoju, stosunków pracy lub rekompensat.

Program taught in:
Język angielski

See 8 more programs offered by Algonquin College »

Last updated June 20, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020

Location
Application deadline
Data końcowa