Filter
A-levels
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Poziom A służy do określenia gotowości studenta do studiowania określonej dziedziny na uniwersytecie. Studia na te egzaminy mogą również przygotować studentów do tego rodzaju rygorystycznych egzaminów, jakich mogą oczekiwać w szkolnictwie wyższym.

Biologia bada aktywność organizmów w zakresie funkcji, wzrostu i rozwoju, a także, jak te czynniki wpływają na organizm, gdzie mieszka. To może dalej badać jak poszczególne organizmy współdziałać w ich otoczeniu.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Biologia

SFH StudyFromHome

Ten kurs przygotuje cię do siedzenia na swoim poziomie w biologii. Będziesz mógł zdobyć do 56 punktów UCAS, aby pomóc w procesie aplikacyjnym Uniwersytetu. ... [+]

Opis kursu

Kwalifikacja: biologia poziomowa (7402)

Instytucja przyznająca: AQA

Wsparcie: do 2 lat

Egzaminy: maj / czerwiec 2020 r. Lub maj / czerwiec 2021 r

Punkty UCAS: Tak - w zależności od ocen

Czas nauki: 360 godzin z przewodnikiem - 700 godzin w sumie

Szczegóły płatności

Płacenie w całości: 449 GBP

Płatności w etapach: 10 miesięcznych płatności w wysokości 50 GBP. Twoja pierwsza płatność wyniesie 50 GBP, a następnie zostanie utworzone polecenie zapłaty dla pozostałych dziewięciu płatności. Dostępne tylko dla studentów z kontem bankowym w Wielkiej Brytanii.

Dwa poziomy A: Wpisz kod AL50 w kasie, aby otrzymać 50 GBP (tylko pełna płatność).... [-]

Wielka Brytania Wolverhampton
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
UK Open College

Kurs ten obejmuje nową specyfikację wprowadzony we wrześniu 2015 r. Biologia jest dana z badaniem życia i organizmów żywych, w tym ich struktury, funkcji, wzrost, pochod ... [+]

Kurs ten obejmuje nową specyfikację wprowadzony we wrześniu 2015 r. Biologia jest dana z badaniem życia i organizmów żywych, w tym ich struktury, funkcji, wzrost, pochodzenie, ewolucja, dystrybucji i taksonomii przyrodoznawstwo. Biologia to nauka na odległość naukę na poziomie, który zawiera wszystkie informacje potrzebne do przekazania biologii egzamin A-level. Będziesz miał prywatnego nauczyciela dla całości tego kursu, który będzie bardziej niż szczęśliwi, aby pomóc w ukończeniu tego kursu i będzie dostępna do oznaczenia wszystkich koniec oceny jednostkowych.

A poziomy zostały ukończone w ciągu dwóch lat, bez konieczności zdawania egzaminu jako pierwsza (Anglia tylko). Obie części są tutaj zapewnienie uczniom możliwość acheive ich pełnej certyfikacji poziomu AQA i bezcennych punktów UCAS. Idealny dla studentów, którzy chcą zdobyć miejsce wyższe. ... [-]

Wielka Brytania UK Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
700 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku