Read the Official Description

Sekwencja kurs dla zastosowanej behawioralnej koncentracji analiza jest zatwierdzony przez Certification Board Zachowanie analityk ® Inc., (BACB®) i studenci, którzy zakończyć stężenie uzależnienia spełniają wymagania zajęć, aby przybrać Pocieszyciela Magister Addiction (MAC) zaświadcza egzaminy fi kacji. wraz ze społecznością wykładowców z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach, Kaplan University jest zaangażowana pomaga odnieść sukces w osiąganiu celów edukacyjnych i zawodowych, a także sukces na rynku. † BACB preapproves szkolenia Uniwersytecie jako spełniające jego wymagania kwalifikacyjne; nie akredytować programów uniwersyteckich. Aby uzyskać certyfikat, studenci muszą uzyskać wymaganą liczbę godzin doświadczenia pole pod odpowiednim przełożonym, jak wymaga tego BACB, spełniają dodatkowe wymagania stopnia i praktyka, a także musi przejść kompleksową egzamin. Patrz stronie BACB'S (www.bacb.com/) do pełnych wymagań kwalifikacyjnych.

Należy pamiętać, że dodatkowe wymagania muszą być zakończone do egzaminu MAC, w tym stopnia, doświadczenia polowego, a obowiązkiem licencji. Patrz www.NAADAC.org do pełnych wymagań kwalifikacyjnych, w tym informacji o stanie specyficzne.

Kaplan University nie gwarantuje zatrudnienia lub awansu zawodowego. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas gdy zarabiać magistra psychologii może kwalifikować się do pracy w pomagających zawodów, stopień doktora wymagane jest, aby stać się psycholog i wymagany jest stopień medyczny, aby stać się psychiatra. Może być również wymagane egzaminy uzyskaniu pozwolenia. Uczniowie powinni badać wymagania w państwie, w którym zamierzasz szukać pracy.

Program taught in:
Język angielski

See 13 more programs offered by Kaplan University Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Cena
385 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019