Master of Science in Psychology

Kaplan University Online

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Master of Science in Psychology

Kaplan University Online

Sekwencja kurs dla zastosowanej behawioralnej koncentracji analiza jest zatwierdzony przez Certification Board Zachowanie analityk ® Inc., (BACB®) i studenci, którzy zakończyć stężenie uzależnienia spełniają wymagania zajęć, aby przybrać Pocieszyciela Magister Addiction (MAC) zaświadcza egzaminy fi kacji. wraz ze społecznością wykładowców z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach, Kaplan University jest zaangażowana pomaga odnieść sukces w osiąganiu celów edukacyjnych i zawodowych, a także sukces na rynku. † BACB preapproves szkolenia Uniwersytecie jako spełniające jego wymagania kwalifikacyjne; nie akredytować programów uniwersyteckich. Aby uzyskać certyfikat, studenci muszą uzyskać wymaganą liczbę godzin doświadczenia pole pod odpowiednim przełożonym, jak wymaga tego BACB, spełniają dodatkowe wymagania stopnia i praktyka, a także musi przejść kompleksową egzamin. Patrz stronie BACB'S (www.bacb.com/) do pełnych wymagań kwalifikacyjnych.

Należy pamiętać, że dodatkowe wymagania muszą być zakończone do egzaminu MAC, w tym stopnia, doświadczenia polowego, a obowiązkiem licencji. Patrz www.NAADAC.org do pełnych wymagań kwalifikacyjnych, w tym informacji o stanie specyficzne.

Kaplan University nie gwarantuje zatrudnienia lub awansu zawodowego. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas gdy zarabiać magistra psychologii może kwalifikować się do pracy w pomagających zawodów, stopień doktora wymagane jest, aby stać się psycholog i wymagany jest stopień medyczny, aby stać się psychiatra. Może być również wymagane egzaminy uzyskaniu pozwolenia. Uczniowie powinni badać wymagania w państwie, w którym zamierzasz szukać pracy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
385 USD
Locations
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą