Przeczytaj oficjalny opis

Nasz program

Ten roczny program certyfikacji absolwentów Ontario College zapewnia studentom wiedzę branżową, umożliwiającą im wejście i promowanie kariery zawodowej w sprawach regulacyjnych.

Regulacja produktów w przemyśle. takie jak opieka zdrowotna, biotechnologia, żywność, chemia przemysłowa i agrochemia stanowią przedmiot międzynarodowego zainteresowania. Wynikający z tego wzrost regulacji spowodował zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników w sprawach regulacyjnych. Koncentrując się na ochronie bezpieczeństwa ludzi i środowiska, specjaliści w tej dziedzinie mają pozytywny wpływ na dobro publiczne.

Studenci badają istotną rolę wykonywaną przez regulatorów i specjalistów regulacyjnych oraz zapoznają się z otoczeniem regulacyjnym w Kanadzie i jego harmonizacją z międzynarodowymi reżimami regulacyjnymi. Uwzględniono również socjoekonomiczne aspekty regulacji w poszczególnych branżach. Studenci zapoznają się z jakością operacji i nawigacją w krajobrazie regulacyjnym i ramach, które rządzą procesami i produktami. Dzięki współpracy i indywidualnym studiom uczniowie interpretują i stosują regulacje prawne, opracowują i zarządzają wnioskami regulacyjnymi, oceniają zgodność z przepisami i raportują wyniki. Studenci doskonalą umiejętności komunikacyjne i zarządzania projektami w całym tekście.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Algonquin College »

Ostatnia aktualizacja June 20, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń