Świadectwo podyplomowe w strategiczne przywództwo

Informacje ogólne

Opis programu

Celem Graduate Certificate in Strategicznego Przywództwa jest zapewnienie nadzoru, menedżerów, kadry kierowniczej i specjalistów liderem na wszystkich poziomach posiadających tytuł licencjata możliwość opanowania zaawansowanych koncepcji i technik, które pozwolą im zapewnić najwyższą przywództwo we wszystkich typach organizacji i na wszystkich poziomach niezależnie od ich indywidualnych specjalności w zarządzaniu lub zawodów.

Nacisk kładzie się na strategicznych, a nie taktyczne, i obejmuje zarówno podstawy teoretyczne, jak również zastosowania tych teorii do sytuacji na świecie.

Świadectwo składa się z serii czterech absolwentów kursy poziomie kredytów mających na celu wyposażenie absolwentów w najnowocześniejsze metody oparte na badania potwierdziły w praktyce wszystkich rodzajów organizacji i przedsiębiorstw.

Studenci muszą posiadać tytuł licencjata z akredytowanych instytucji.

Ostatnia aktualizacja Luty 2011

Informacje o uczelni

TUI University (dawniej Touro University International), jest akredytowane online uczelni, oferuje licencjata, magistra i doktora stopni, bez wymogu zamieszkania. TUI, służyć dorosłych, zajęty zawodow ... Czytaj więcej

TUI University (dawniej Touro University International), jest akredytowane online uczelni, oferuje licencjata, magistra i doktora stopni, bez wymogu zamieszkania. TUI, służyć dorosłych, zajęty zawodowo, i amerykańskich sił zbrojnych, zapewnia dostęp do wysokiej jakości kształcenia na różnych populacjach krajowych i międzynarodowych. TUI oferuje kursy przez Internet, z wykorzystaniem "stan techniki" technologii, która obejmuje kształcenia asynchronicznego przez CD oraz synchronicznego uczenia się przez internet i wideokonferencje warunkami. TUI to model instruktażowe stanie tworzy pełną interaktywnej nauki doświadczenia w prawdziwym instruktor czas kontrolowanym środowisku. TUI szczyci się w dostarczaniu wysokiej jakości programów edukacyjnych w przystępnej cenie, dopełniają doskonałe i elastyczne usługi student w celu zapewnienia sukcesu ucznia. Pokaż mniej