Doktoranci i dBA Programy

Doktorat lub doktora filozofii, to studia podyplomowe przyznane przez uniwersytety. Jest to górna stopień naukowy dostępne w polu. Doktorat of Business Administration (DBA) jest stopień podyplomowe oferowane przez szkoły biznesu lub działalności wydziału na uniwersytecie. Zakończenie o dr Online lub dBA może spowodować znacznie lepsze perspektywy zawodowe. Dla studentów i profesjonalistów zainteresowanych przywództwa, nauki, doradztwa, badań i przedsiębiorczości, doktorat lub stopnia DBA może zaoferować przewagę lub wymagane kwalifikacje. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują doktorat online i internetowe programy DBA. Różnorodność innego doktora Online i programów dBA mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na najbardziej popularnych stopni doktorskich internetowe i programy DBA wymienionych poniżej.

Newly added Online PhD Programs

Universidad Central de Nicaragua

Lekarz Of Business Administration DBA

November 25, 2016
Głównymi celami programu DBA to: Włącz studenta do osiągnięcia odpowiedniego poziomu kompetencji akademickiej; Osiągnąć rozwoju osobistego oraz rozwijać krytyczną świadomość korzyści dla siebie i dla ich organizacji; Rozwijanie umiejętności inicjowania, wdrażania i analizy w zakresie kontekstów

International Business School – Budapest

Dphil (PhD) W Historii Sztuki

December 5, 2016
Proponujemy program DPhil historia sztuki w języku angielskim, co prowadzi do tego stopnia, przyznanej przez naszego partnera brytyjskiego University of Buckingham. Program wymaga oryginalny wkład do całości wiedzy w określonej dyscypliny naukowej lub zawodowej.

The Chicago School of Professional Psychology

Ed.D. Psychologia Szkoły

November 21, 2016
Pokrywając szerokie spektrum przypadkowych warunkach, jak również teorii i podstawowych rozpoznań ci, którzy studiują w programie Szkoły Psychologii Ed.D wejście na rynek pracy gotowy, aby cieszyć się i prowadzenia udanej i satysfakcjonującej kariery.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Doktoranckie online i DBA Programy